torba dla mężczyzny

Wybieramy torebkę dla mężczyzny

Okazuje się, że torebka nie jest już tylko atrybutem każdej eleganckiej kobiety. Coraz częściej noszą ją również współcześni mężczyźni. Torby dla panów różnią się oczywiście fasonem, ale przede wszystkim są noszone dla wygody, a nie jako dodatek stylizacji.

Nie da się jednak ukryć, że torba dla mężczyzny może być dzisiaj dopełnieniem elementów garderoby. Typowa aktówka? A może materiałowa torebka na ramię? Panowie mogą też wybierać rozmaite plecaki.

Ciekawostką jest fakt, że torba w rękach panów nie jest dzisiaj niczym nadzwyczajnym. Wręcz przeciwnie, skórzany neseser wpływa na podniesienie jego atrakcyjności. Stylowe aktówki noszą przecież zazwyczaj dostojni panowie w garniturach, eleganccy mężczyźni, którzy dbają o własny wizerunek.

Wiadomo na pewno, że panowie o wiele bardziej niż na wygląd torby, patrzą na jej praktyczność. Tego rodzaju przedmiot ma mieć dużo przegródek – w głównej zazwyczaj ma mieścić się laptop lub tablet. Przydadzą się też kieszonki, na przykład na klucze, kartę płatniczą, bilet. Do tego saszetka na portfel i dokumenty. Torba ma mieć wytrzymałą i wygodną rączkę albo ramię. Na rynku pojawiły się torby męskie, które łatwo można zamienić w plecak. To idealne rozwiązanie, dzięki któremu tego typu gadżet może służyć w ramach potrzeb biznesowych, ale i w czasie wolnym od pracy.

Pewne jest, że mężczyźni nie mają aż tak dużego wyboru, jeśli pod uwagę weźmiemy fason torby czy kolorystykę. Wybór pada najczęściej na czerń, ewentualnie ciemny brąz. Znaczenie ma za to jakość. Mężczyzna posiada w swojej garderobie zwykle jedną torbę i nie kupuje jej często. Ma więc wystarczyć na co najmniej kilka sezonów. Najczęściej panowie stawiają na torebki skórzane.

Torebka męska jest najczęściej uniwersalna, ale styliści zwykle dobierają ją do miejskich, casualowych stylizacji. Nie da się ukryć, że jest też nieodłącznym elementem stylizacji w stresie biznesowej. Tak naprawdę odpowiedni jej wybór sprawi, że będzie pasować na różne okazje.

Zobacz także:

Ludzie bywają okrutni – co to jest ludziorożek?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *