Najmodniejsze oprawki od Koch Optical: zobacz najnowszą sesję zdjęciową!

Klimatyczne uliczki krakowskiego Kazimierza, okolice Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, a także nowoczesny design jednej z krakowskich stacji kolejowych posłużyły za tło najnowszej sesji zdjęciowej marki Retro Eyewear.

Okulary Retro Eyewear, których właścicielem jest marka Koch-Optical dodają szyku każdej stylizacji. Urzekają kobiecością, delikatnością i wysoką jakością wykonania.

– Nasze okulary kierowane są do kobiet ceniących klasykę. Kobiet pewnych siebie. Lubiących podkreślać w modzie swój indywidualizm. Marka wie i mocno to akcentuje, że każda kobieta jest piękna. Bez względu na wiek czy rozmiar, który nosi. Nie szufladkujemy naszych Klientek. Stawiamy na jakość, ponadczasowość i elegancję. Ważne są dla nas trendy, ale ślepo za nimi nie podążamy. Wybieramy to, co najlepsze. Wybieramy autentyczność. Bycie sobą. Chcemy, aby nasze oprawki podkreślały czar, jaki rozsiewa wokół siebie każda kobieta. Traktujemy je jak współczesną biżuterię. – mówi Justyna Kochańska, współwłaścicielka firmy Koch Optical.

Oprawki marki Retro Eyewear to miks najświeższych trendów, wywodzących się z klasycznego nurtu.

 

– Hitem tego sezonu są z pewnością okrągłe oprawki, z lekkim i cienkim frontem, niezwykle uniwersalne, pasujące do różnych kształtów twarzy. Uwagę Klientek zwrócą także modele okularów o różnych kształtach geometrycznych: pięciokątów, trójkątów czy nawet kwadratów. Często są to duże okulary z grubymi oprawkami, nawiązujące do mody z lat 70. i 80. , którą w sezonie jesień-zima 2019/2020 lansuje choćby marka Gucci. – mówi Justyna Kochańska.

– Marka przygotowała oprawki w najmodniejszych kolorach tego sezonu czyli klasycznej czerni, złota, pastelowego różu oraz czerwieni. Hitem są także zwierzęce printy. – mówi Ewa Nierzwicka, stylistka pracująca przy najnowszej sesji dla marki Koch Optical.

W rolę modelki wcieliła się po raz kolejny Ilona Adamska – wydawca i redaktor naczelna „Law Business Quality” oraz „Imperium Kobiet”, autorka książek, kobieta sukcesu.

– Cieszę się, że mogłam po raz kolejny wziąć udział w sesji dla Koch Optical. Oprawki, przyciągają wzrok swoimi nietuzinkowymi kształtami, uwodzą i roztaczają wokół nas niesamowitą aurę tajemniczości. Dzięki odpowiednio dobranym okularom każda z nas może zmieniać się jak kameleon. – mówi Ilona Adamska.

Oprawki Retro Eyewear, bez względu na okoliczności, pomogą wyczarować stylizację, w jakiej każda kobieta – bez względu na wiek czy rozmiar – będzie czuć się jak prawdziwa królowa życia!
Okulary dostępne tylko w dobrych salonach optycznych.

 

Zobacz więcej na www.kochoptical.pl

 

 

           

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *