valetta

Sztuka brafittingu – wybierz biustonosz idealny

Dobór biustonosza wcale nie jest taki prosty. Liczy się nie tylko odpowiedni rozmiar, ale również model stanika, i to te dwa czynniki decydują o ostatecznym wyglądzie biustu. Dzisiaj na szczęście każdy dobry sklep, w którym oferowana jest tego rodzaju bielizna, dysponuje jednocześnie poradą w zakresie brafittingu, czyli sztuki kompletowania idealnej bielizny. Dzięki temu kobiety mogą cieszyć się doskonale dopasowanym stanikiem, co ma znaczenie nie tylko dla efektów estetycznych i atrakcyjności zewnętrznej, ale jak się okazuje także, patrząc na walory zdrowotne. Przedstawiamy najpopularniejsze modele biustonoszy z ich szczegółową charakterystyką. Wszystkie znaleźć można w sklepie Valetta.

Push-up

Ta bielizna jest idealna dla małych piersi. Biustonosz push-up jest optymalnie usztywniony, a miseczki posiadają dodatkową poduszkę, której zadaniem jest podniesienie piersi oraz ich optyczne powiększenie. Warto znaleźć sklep, w którym dostępna jest bielizna tego rodzaju z wyjmowanymi poduszeczkami, idealnie, jeśli te są żelowe. Ten biustonosz z całą pewnością niweluje kobiece kompleksy o małym biuście, jest jednym z najczęściej wybieranych modeli.

Half cup

Ten rodzaj stanika przeznaczony jest dla małych oraz średnich piersi. Miseczki mogą być dodatkowo wypełnione, ale nie muszą. Sklep Valetta posiada te modele staników w rozmaitych odsłonach – z bawełny albo powabnej koronki. Typowe dla tego modelu jest odkrycie górnej części piersi, ten biustonosz nie jest mocno zabudowany. Ponieważ dobrze trzyma biust i atrakcyjnie podnosi go ku górze, jest to jeden z najczęściej wybieranych modeli.

Bardotka

Opinie o tym biustonoszu są jednoznaczne. To jeden z najbardziej seksownych modeli ze wszystkich dostępnych. To stanik na fiszbinach, najczęściej wykonany z subtelnej koronki, może być delikatnie usztywniany. Ten biustonosz dedykowany jest przede wszystkim paniom, których piersi są szeroko rozstawione – fiszbiny pięknie „zbierają” biust i unoszą go ku górze. Bielizna bardotka uatrakcyjnia dekolt, dlatego ten model polecany jest przede wszystkim w okresie letnim oraz na tzw. wielkie wyjścia.

Bralette

Nie ma wątpliwości, że dzisiaj to jeden z najpopularniejszych modeli biustonoszy. Sprawdza się w przypadku małych i jędrnych biustów, ponieważ najczęściej nie posiada usztywnienia ani nie podnosi piersi. Opinie o tym staniku potwierdzają, że to doskonały model na lato, nierzadko taki biustonosz wykonany jest z efektownej koronki, posiada też fantazyjne ramiączka i tył, które mogą stanowić wręcz dekor całej, wakacyjnej stylizacji. Fason bralette coraz częściej stosowany jest także jako element strojów kąpielowych.

Bandeau

To model biustonosza dla odważnych. Nie posiada fiszbin ani najczęściej żadnego usztywnienia, nie posiada też ramiączek. To opaska okalająca biust. Sprawdza się przede wszystkim w okresie letnim, wpisuje się zresztą w najnowsze, światowe trendy mody. Ta „taśma” to propozycja dla posiadaczek jędrnego, małego bądź średniego biustu – źle dobrany biustonosz tego rodzaju może spadać albo spłaszczać piersi.

Biustonosze sportowe

To propozycja dla kobiet aktywnych fizycznie. To bielizna dobrze zabudowana, z usztywnieniem, dzięki czemu piersi nie przeszkadzają podczas uprawiania sportu. Warto pamiętać, by wybierać sklep, w którym staniki sportowe wykonane są z dobrej jakości materiału, elastycznego, ale jednocześnie przepuszczającego powietrze.

Oferta wedle indywidualnych potrzeb

Dzisiaj kobiety mają ogromny wybór i rzeczywiście udaje się wybierać biustonosze, które spełniają ich wszystkie oczekiwania. Prócz poszczególnych modeli staników, producenci proponują także rozwiązania, które wpływają na ich komfort noszenia. Dostępne są biustonosze z odpinanymi ramiączkami, biustonosze bez ramiączek oraz te samonośne. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także biustonosze do karmienia z odpinaną częścią okalającą biust.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie sklepu internetowego: https://valetta.pl/ 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *