nowe domy łomianki

Społeczna izolacja w czasach pandemii koronawirusa

Pandemia koronawirusa rozprzestrzeniła się na cały świata, a każdego dnia odnotowuje się setki tysięcy zachorowań. Tylko w Polsce każdego dnia potwierdza się ostatnio ponad 20 tysięcy zachorowań, a umiera nawet kilkaset osób. Właśnie dlatego zalecana jest społeczna izolacja, która ma przerwać łańcuch zakażeń.

Po wiosennej społecznej kwarantannie nadeszła jesień, a wraz z nią jeszcze więcej zachorowań. Dzisiaj jesteśmy tylko mały krok od narodowej kwarantanny, a polski rząd co kilka dni wprowadza kolejne obostrzenia. Jakie są nastroje społeczne? Nie da się ukryć, że niestety negatywne. Okazuje się, że zbyt długie przebywanie w domu i praca zdalna nie na wszystkich działa korzystnie. Pogodzenie zawodowych obowiązków z tymi domowymi niestety nie jest łatwe. Jak radzą sobie Polacy?

Okazuje się, że ci coraz częściej wyprowadzają się z bloków i nabywają nowe domy. Łomianki są tego świetnym przykładem, bo w tej podwarszawskiej miejscowości powstaje naprawdę ogrom nowych inwestycji. Taką samą popularnością cieszą się też szeregowce i bliźniaki. Łomianki są pod tym względem naprawdę świetnym wyborem. Polacy szukają w czasie pandemii izolacji, ale w komfortowych warunkach, a takie dają im właśnie wolnostojące nieruchomości. Na przedmieściach cieszy też cisza i spokój oraz bliskość terenów zielonych. Właściciele mieszkań w bloku mogą korzystać jedynie z balkonów, podczas gdy właściciele domów i bliźniaków mają do dyspozycji nierzadko okazałe ogrody. W czasach izolacji większa przestrzeń jest dzisiaj priorytetem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *