catering przedszkole

Kuchnia czy catering w przedszkolu?

Wybór odpowiedniego przedszkola, do jakiego będzie uczęszczać nasze dziecko to kwestia priorytetowa dla wielu rodzin. Chodzi przede wszystkim o zapewnienie mu odpowiedniego bezpieczeństwa, opieki i standardów na najwyższym poziomie.

Przedszkole musi zatrudniać wysoce wykwalifikowaną kadrę, posiadać odpowiednio wyposażone sale, realizować najlepsze programy edukacyjne, oferować atrakcyjne zajęcia dodatkowe i gwarantować całodzienne, najlepszej jakości wyżywienie. Właśnie w kwestii jedzenia w przedszkolu rodzice stają przed trudnym wyborem. W niektórych placówkach funkcjonują bowiem prywatne kuchnie, w innych zamawiany jest catering. Którą opcję wybrać? Wpływ na to ma wiele czynników.

Catering w przedszkolu organizowany jest głównie tam, gdzie nie ma miejsca na stworzenie oddzielnej kuchni. Placówki dbają jednak o dobra jakość dostarczanego dla dzieci pożywienia. Bardziej popularna opcja jest natomiast własna kuchnia. Rodzice mogą zawsze kontrolować jej funkcjonowanie i podpatrzeć, w jakich warunkach przyrządzane są poszczególne dania dnia. Jeśli szukasz obiektu, w którym funkcjonuje kuchnia to wpisz wybrana frazę w wyszukiwarkę, typu „przedszkole Pruszków” z dopiskiem „wyżywienie” czy „własna kuchnia”. W kilka sekund wyświetlą ci się propozycje odpowiednich placówek.

Nie zapominajmy, że wiele dzieci jest alergikami, ma uczulenie na dane produkty. Tylko w przedszkolach, w których prowadzona jest własna kuchnia, rodzice mogą wpływać na serwowanie posiłków zgodnie ze specjalnymi wytycznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *