ramki na tablice rejestracyjne

Jak wykorzystać ramki do tablic rejestracyjnych?

Tablica rejestracyjna to obowiązkowy element każdego auta, który jest zarejestrowany na terenie naszego kraju. Nie ma możliwości, by pojazd mechaniczny mógł poruszać się bez tego identyfikującego go wyposażenia. Tablica rejestracyjna znajduje się z przodu oraz z tyłu auta i zawiera indywidualne dla każdego samochodu numery.

Aby ochronić ją przed zgubieniem czy zniszczeniem, coraz częściej montuje się dodatkowe ramki na tablice rejestracyjne. Ciekawostką jest to, że ramki do tablic rejestracyjnych powszechnie wykorzystywane są już nie tylko do ochrony samych tablic. Stanowią świetny komponent, jaki z powodzeniem można zastosować w ramach przekazu reklamowego. Takie wsparcie marketingowe wykorzystują od dawna floty aut.

Ramki posiadają puste pole, na którym można umieścić niewielką ilość treści, ale jakże skuteczną. Wystarczy logotyp, hasło reklamowe czy też dane teleadresowe, by te zostały zapamiętane przez potencjalnych odbiorców. Taka reklama jest świetnym uzupełnieniem ogólnej strategii. Im większa jest flota aut, bym lepszy zasięg i efektywność tego przekazu. Warto również wspomnieć, że w ten sposób reklamować mogą się podmioty biznesowe bez względu na branżę. Najczęściej stosuje ją sektor nieruchomości oraz oczywiście biznes motoryzacyjny. Co ważne, taka reklama jest tania i wystarczy w nią zainwestować raz, nie generuje dodatkowych kosztów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *