koch optical oprawki retro

Gorące trendy – kontrasty

Nie bez powodu mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają. Ta zasada rządzi się swoimi prawami nawet w modzie, dlatego warto trzymać rękę na pulsie i planować swoje stylizacje w taki sposób, by zamiast wprowadzać chaos, tworzyły spójny i oryginalny wizerunek.

Można śmiało powiedzieć, że w tym sezonie na modowych wybiegach rządzą odważne, kontrastowe zestawienia. Na pierwszy rzut oka poszczególne elementy takich stylizacji kłócą się ze sobą i sprawiają wrażenie kompletnie nieprzemyślanych. Dlatego przy wyborze przeciwstawnych zestawień każdy z ich elementów warto dopasować tak, by nasz wizerunek zachwycał swoją oryginalnością. Oto nasze podpowiedzi!

Kolor rządzi!

Połączenie dwóch kontrastowych kolorów przyciąga spojrzenia, zwłaszcza jeśli są to intensywne barwy. Nic dziwnego zatem, że jest to trend obecny na modowych wybiegach i naszych ulicach już od kilku sezonów. Zabawa kolorami może być też sprytnym sposobem na rozprawienie się z jesienną chandrą. Warto spróbować!

koch optical

Zabawa formą i… treścią!

Żadna inna pora roku nie sprzyja przeciwstawnym połączeniom materiałów tak bardzo, jak jesień czy łagodna zima. Tylko wtedy bowiem zestawienie ciepłych swetrów o grubym splocie czy puchowych kurtek z delikatnymi zwiewnymi sukienkami bądź spódnicami wygląda przekonująco i bardzo na czasie. Nasza wskazówka: taką stylizację każda kobieta wyczaruje umiejętnie łącząc stroje, które ma już w swej szafie, bez konieczności organizowania wyprawy na zakupy.

Czytaj również: Najmodniejsze oprawki od Koch Optical: zobacz najnowszą sesję zdjęciową!

Siła tkwi w szczegółach

Stylizacja oparta na przemyślanym łączeniu elementów o zupełnie odmiennym charakterze może nie zdać egzaminu wówczas, gdy mówimy o stroju do pracy. W biurze obowiązuje przecież dress code, którego lepiej nie łamać decydując się na zestawienia kontrastowych kolorów i faktur. Na szczęście jest na to sposób: wystarczy przełamać oficjalny charakter stylizacji posługując się dodatkami.

koch optical oprawki retro

W tę stylistykę idealnie wpiszą się zwłaszcza okulary marki Bolon, dostępne za pośrednictwem firmy KOCH OPTICAL (http://www.kochoptical.pl/category/bolon-women?horizontal).

Dyskretny urok oprawek marki Bolon i Retro Paris przejawia się w ich delikatnej, misternie skonstruowanej formie, która tworzy zaskakująco trafne połączenie z wielkością i kształtem zastosowanych w nich szkłach. – mówi Justyna Kochańska z firmy KOCH OPTICAL.

Efekt kontrastu osiągnięty zostaje zatem przy połączeniu odważnych fasonów i delikatnych form w szlachetną całość. Skojarzenie oparte na wytwornej elegancji nie jest tutaj przypadkowe: oprawki marki Bolon symbolizują bowiem wielkomiejski szyk, jaki króluje na ulicach Paryża, Warszawy, Berlina, czy… Bolonii. Jednym słowem, oprawki marki Bolon to idealna propozycja dla osób ceniących zarówno nowoczesny jak i wyrafinowany styl, wizerunek przyciągający spojrzenia, ale nasuwający też skojarzenia z elegancją.

Propozycje KOCH OPTICAL są zatem idealne dla tych, którzy chcą przełamać swój wizerunek za pomocą jednego środka o wielkiej sile wyrazu. Prawda, że inspirujące?
Okularów BOLON i RETRO PARIS szukaj w dobrych salonach optycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *