perfumy z feromonami malvolia

Czy perfumy z feromonami działają?

Czy warto używać perfum z feromonami?

Jeżeli jesteś osobą nieśmiałą, to feromony mogą pomóc Ci zwrócić na siebie uwagę. Perfumy z feromonami dostępne na polskim rynku, zawierają chemiczne substancje, które przyciągają płeć przeciwną.

 

CIEKAWOSTKA

Czy wiesz, że płciowe feromony wydzielane przez ćmę pawicy, samce wyczuwają je nawet z odległości 3 kilometrów? Nieźle, co? Ludzie tak dobrego węchu nie mają, natomiast udowodniono, że i dla nas zapach drugiego człowieka nie jest obojętny,

 

Czy perfumy z feromonami działają?

Jest wiele badań potwierdzających działanie feromonów. Nie wiemy jeszcze wszystkiego na ich temat, ale jedno jest pewne. Feromony działają. W wyniku przeprowadzonych eksperymentów zespół naukowców Marthy McClintock  zauważyli na badanej próbie następujące rezultaty:

 

  • Mężczyźni heteroseksualni oraz kobiety homoseksualne reagowały na rozpylone w powietrzu bezwonne feromony damskie.

 

  • Kobiety heteroseksualne oraz mężczyźni homoseksualni również byli podatni na rozpylone feromony męskie.

 

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni powinny dbać o swój zapach. Na to, jak pachniemy, mają wpływ między innymi żele do mycia, balsamy nawilżające, szampony i kremy. Nie bez znaczenia są też oczywiście perfumy. Gdy te są z dodatkiem feromonów, możemy totalnie zwalić drugą osobę z nóg!

 

Gdzie kupić feromony?

Zakup w drogeriach czy sklepach z artykułami dla dorosłych mogą nie przynieść zamierzonego rezultatu, dlatego rekomendujemy zaufać marce, która specjalizuje się w produkcji perfum z feromonami.

Przeczytaj także: Wszystko o depilacji laserowej miejsc intymnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *