depilacja laserowa bikini warszawa

Wszystko o depilacji laserowej miejsc intymnych

W okolicach miejsc intymnych skóra jest niezwykle wrażliwa i podatna na podrażnienia. Usuwanie niechcianych włosków z tej części ciała jest nie tylko żmudne i czasochłonne, ale wiąże się również z bólem i nierzadkim powstawaniem niekorzystnych zmian. Zaczerwienienie, krostki czy problem wrastających włosków to najczęściej spotykane problemy, jakie wiążą się z depilacją zbędnego owłosienia. Okazuje się, że usuwanie owłosienia laserem jest jednym z najskuteczniejszych sposobów, by móc cieszyć się wygodą i pełnym komfortem już zawsze.

Depilacja laserem to obecnie jedyna metoda trwałego usuwania niechcianych włosków. Zastosowanie najnowocześniejszego urządzenia typu laser do depilacji nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych, jest w pełni bezpieczne, a przede wszystkim skuteczny. 99,9% usuniętych włosków nie odrasta już nigdy więcej.

Depilacja bikini – pytania i odpowiedzi

  1. Czy depilacja bikini boli? Nie, jeśli tylko zastosuje się najlepszej jakości laser, którego głowica posiada dodatkowo nakładkę chłodzącą. Ta działa jak naturalny znieczulacz, dzięki czemu usuwanie włosów z tak delikatnej strefy nie wiąże się z dyskomfortem.
  2. Ile trwa laserowa depilacja bikini? Każdy zabieg wykonywany jest w ciągu maksymalnie kilkunastu minut, natomiast zabiegi laserowe należy powtarzać, by móc cieszyć się ich pełną skutecznością. Najczęściej wystarczy od 4 do 8 zabiegów. O liczbie koniecznych zabiegów i odstępach czasowych pomiędzy nimi decyduje specjalista podczas wstępnej konsultacji. Są to kwestie indywidualne, a wiele zależy od rodzaju i struktury owłosienia oraz stanu skóry w danej partii ciała.
  3. Na jakie efekty można liczyć? Co ciekawe, już podczas pierwszego zabiegu usuwanych jest nawet 50% niechcianych włosków. Wraz z każdym kolejnym zabiegiem niszczone są kolejne. Wszystko dlatego, że wiązki laserowego światła działają na melaninę, czyli główny barwnik włosów. Właśnie tak działa depilacja laserowa. Warszawa może pochwalić się najlepszymi klinikami, w których zabiegi wykonywane są z pełną skutecznością. Po kilku włosy nie odrastają już nigdy więcej, a dla podtrzymania efektu idealnie gładkiej skóry zaleca się wykonywanie jednego zabiegu przypominającego raz w roku.

Czy każdy może skorzystać z zabiegów? Chociaż depilacja laserowa bikini jest bezpieczna, to istnieją pewne przeciwwskazania do wykonywania takich zabiegów. Laser nie może być stosowany w przypadku kobiet w ciąży, karmiących piersią, osób borykających się z chorobą onkologiczną czy chorobami skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *