Stacja kontroli ochota

Assistance dla pojazdów ciężarowych

Każdy właściciel pojazdów ciężarowych powinien zadbać o to, by ten posiadał aktualny pakiet assistance. Tylko w ten sposób zabezpieczy nie tylko auto, ale również jego kierowcę. Pakiet tego rodzaju pozwala zapewnić profesjonalną pomoc w razie wypadku, kolizji czy choćby awarii samochodu w różnych warunkach. Dzięki temu kierowca może liczyć na serwis ciężarówek już na miejscu zdarzenia. Aby zmniejszyć ryzyko warto zadbać o serwis. Stacja kontroli ochota  to miejsce gdzie dokonasz przeglądu.

 

Co więcej, assistance zabezpiecza ładunek, jaki znajduje się na samochodzie – sprawna ekipa przeładuje go bądź będzie nadzorować w razie potrzeby. Kierowca może też liczyć na odholowanie auta z usterką do najbliższego warsztatu naprawczego, dzięki czemu nie traci czasu a dostawy nie będą opóźnione. W razie trwałego uszkodzenia można liczyć nawet na otrzymanie pojazdu zastępczego a jeśli pojazd wymaga długotrwałej naprawy, kierowca ma zapewniony nocleg w hotelu lub transport w docelowe miejsce.

Warto również wiedzieć, że pakiet ubezpieczenia to pomoc medyczna dla kierowcy i innych członków załogi w razie takowej potrzeby. Ponadto, niejednokrotnie pakiet ten obowiązuje nie tylko na terenie Polski, ale i poza jej granicami. Wiąże się z tym szereg korzyści – na przykład zapewnienie tłumacza czy pomoc administracyjna oraz prawna, jeśli sytuacja tego wymaga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *