botox na włosy

Na czym polega kuracja botoksowa na włosy?

Botoks kojarzony jest przede wszystkim z zabiegami upiększającymi i środkami wstrzykiwanymi pod skórę twarzy w celu jej wygładzenia. Jak się okazuje, znajduje on zastosowanie również we fryzjerstwie. I co więcej – przynosi on świetne efekt.

Już na wstępie warto zaznaczyć, że botoks na włosy nie ma nic wspólnego ze wspomnianymi zabiegami wykonywanymi w klinikach upiększających. Nie ma tu żadnych igieł, zastrzyków, ani wątpliwej jakości substancji. Wszystko odbywa się w sposób maksymalnie bezpieczny i komfortowy.

Na czym więc polega botox na włosy? Jest to innowacyjna kuracja, której celem jest skuteczne wygładzenie oraz odżywienie włosów. Także tych, które mają tendencję do puszenia się. Jest on zalecany również posiadaczkom włosów wrażliwych, rzadki i bardzo cienkich. Dzięki dobrze przeprowadzonej kuracji stają się one znacznie mocniejsze.

W jaki sposób przeprowadzany jest botoks na włosy?

 

Do czynienia mamy z tak zwanym zabiegiem pielęgnacyjnym, który polega na użyciu specjalnie dobranego szamponu oraz bezpiecznego preparatu, o sprawdzonym składzie. Co istotne, całość jest przeprowadzana na dwa różne sposoby.

Pierwszy z nich to botoks na włosy na zimno, w ramach którego dochodzi również do prostowania włosów. Zabieg ten gwarantuje trwałość nawet na 4 miesiące! Drugi natomiast dotyczy botoksu na ciepło – trwa znacznie krócej (około 60 minut), jednak efekt utrzymuje się przez 2 miesiące.

Bez względu na wybraną metodę, możesz liczyć na gładkie, odżywione i wzmocnione włosy, które prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Bez efektu sztuczności, ani nadmiernego obciążania cebulek, co mogłoby doprowadzić do ich poważnego osłabienia.

Czy warto zdecydować się na botoks? Jak najbardziej! Jest to zabieg  w pełni bezpieczny i bezinwazyjny. Co jednak najistotniejsze, sprawia, że włosy stają się znacznie ładniejsze, mocniejsze, a także lepiej odżywione. Z tego powodu na tego typu zabiegi warto udawać się do sprawdzonych, cenionych salonów fryzjerskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *