odżywcze serum do rzęs

Jak wybrać odpowiednie i odżywcze serum do rzęs?

Jeśli chodzi o urodę, wszyscy chcemy wyglądać jak najlepiej. Często obejmuje to posiadanie długich, soczystych rzęs. Chociaż tusz do rzęs może pomóc osiągnąć ten efekt, może również zaszkodzić naszym rzęsom – chyba, że jest tak wysokiej jakości jak Revitalash Advanced. Jednak dodatkowo tu z pomocą przychodzi odżywka do rzęs – inaczej serum.

Czym jest odżywka – serum do rzęs?

Odżywka czyli serum do rzęs to produkt pielęgnacyjny, który ma za zadanie poprawić wygląd naszych rzęs. Może sprawić, że będą wyglądać na:

  • dłuższe,
  • grubsze.

Należy pamiętać, że nie wszystkie odżywki do rzęs są sobie równe. Niektóre – jak Volumize Hair są lepsze od innych.

Jak wybrać najlepszą dla siebie odżywkę do rzęs?

Wybierając odżywkę do rzęs, ważne jest, aby wybrać taką, która będzie odpowiadała konkretnym potrzebom. Na przykład, jeśli masz wrażliwą skórę, będziesz chciała wybrać odżywcze serum do rzęs przeznaczone dla skóry wrażliwej. Istnieją również serum przeznaczone specjalnie dla osób noszących soczewki kontaktowe. Kiedy już wybierzesz odpowiednią odżywkę do rzęs dla swoich potrzeb, ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Zapewni to maksymalne wykorzystanie produktu. Prawidłowo stosowana odżywka do rzęs może pomóc poprawić wygląd rzęs. Może również pomóc chronić je przed uszkodzeniem.

Jak bezpiecznie stosować odżywkę do rzęs?

Stosowanie odżywek do rzęs jest bezpieczne, jeśli robi się to prawidłowo. Bardzo ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcją odżywki do rzęs, której używasz, ale należy ją nakładać dwa lub trzy razy dziennie na czyste, nieuszkodzone rzęsy. Bezpośrednio po jej nałożeniu nie należy używać żadnego tuszu do rzęs. Pamiętaj też, że produkty dostępne bez recepty, które działają jako odżywki do rzęs, nie są tak skuteczne, jak drogie serum, które wydłużają rzęsy. Mogą pomóc w utrzymaniu rzęs w dobrej kondycji (i zapobiegać łamliwości), ale nie zawierają aktywnych składników farmaceutycznych, które są powszechnie stosowane do stymulacji wzrostu włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *