salon fryzjerski ursynów

Fale, loki, a może koki? Najmodniejsze fryzury na jesień

Najmodniejsze fryzury na jesień królowały na światowych wybiegach jeszcze przed wakacjami. To wtedy projektanci przedstawiali najnowsze trendy, do których mieliśmy odpowiednio dużo czasu na przygotowania. Teraz kiedy jesień zbliża się już wielkimi krokami, powinnyśmy dokładnie wiedzieć, po jaką fryzurę wybieramy się do fryzjera.

Moda dotycząca fryzur zmienia się w każdym sezonie. Dokładnie tak samo, jak w przypadku nowych stylizacji w zakresie poszczególnych elementów garderoby, tak i na głowie możemy stworzyć prawdziwy hit, fryzurę, jaką mogą pochwalić się największe gwiazdy.

Każdy nowoczesny stylista fryzur, którego znajdziemy w dobrym salonie, wpisując w wyszukiwarkę przykładowe hasło typu „salon fryzjerski Ursynów”, potwierdzi, że jesienią znowu królować będzie naturalność. Koniec z tapirowanymi fryzurami i włosami mocno wyprostowanymi prostownicą. Koniec z lokówkami, włosy mają być raczej „muśnięte wiatrem”. W trendach nadal będą proste, długie włosy, obcięte bez zabiegu cieniowania. Hitem będzie zaś przedziałek na środku głowy albo krótka grzywka. Stawiajmy też na fryzury z charakterystycznymi, krótkimi włosami – niezmiennie modny będzie słynny „bob” o różnej długości. Nadal bez obaw włosy możemy wiązać też w tzw. koński ogon i fryzury z warkoczami w roli głównej. Nie musimy jednak dbać o precyzyjne upięcia ani fikuśne dodatki. Im prościej i naturalniej, tym lepiej.

Moda panuje też w kwestii kolorów. Jesienią nadal w trendach będą lekkie refleksy, ewentualnie sombre. Wychodzimy już za to z mocniejszego ombre, a o baleyage i grubych pasemkach powinnyśmy w ogóle zapomnieć. Styliści proponują nam za to wniesienie nieco ożywionych kolorów. Blady róż, jasny odcień fioletu albo turkusu? Dla odważnych to niebanalna propozycja, ale koloryzacja w tej tonacji powinna odbywać się jedynie na partiach włosów, które rosną z tylu głowy, w pierwszej warstwie. Całość może być zbyt kontrowersyjna i mało subtelna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *